Duik in Mindz
Duik in Mindz en connect en ontmoet veel social media ge-interesseerden.
Zie: http://www.mindz.com/
Tweet This Post
- February 26th
- No Comments
OnlineMarketeer.TV is de persoonlijke blog van online specialist Patrick Petersen. Hij is Online Marketeer, operationeel consultant, trainer-spreker, schrijver-auteur, blogger-videojournalist (Marketingfacts, Dutchcowboys, Marketinginnovatie) en eigenaar van AtMost, AtMost.TV & Educator. Mail mij. Of Twitter.
Duik in Mindz en connect en ontmoet veel social media ge-interesseerden.
Zie: http://www.mindz.com/
Tweet This Post
Spreken op het IMME Event van MarketingTribune op 20 januari 2010 over de (on)zin van social, zie: http://www.immevent.nl/nl/programma/lezing_patrick_petersen
In de mailing van 19 januari 2010 zit een prijsvraag waarbij je kans maakt op een van de drie Handboeken Online Marketing die we weggeven (zie www.handboekonlinemarketing.nl) #imme!
Tweet This Post
Het HOM staat per vandaag 50 dagen in de top 100 en stijgt wederom 14 plaatsen in de befaamde top 100 van Managementboek.nl: http://www.managementboek.nl/auteur/18304?affiliate=1909
Tweet This Post
Patrick Petersen interviewt Jeroen Mirck, juryvoorzitter Dutch Bloggies 2009 bij de uitreiking in het Paard van Troje Den Haag op 1 december 2009. Winnaar van de bloggies is de blog van NRC Next geworden.
Tweet This Post
Het Handboek Online Marketing op MarketingFacts! Meer op www.handboekonlinemarketing.nl
Tweet This Post
Het Handboek Online Marketing nummer 1 bestseller in de boekenshop van het Tijdschrift voor de Marketing:
http://www.marketingonline.nl/shop/
Tweet This Post