Klik hier voor mijn Linked in profielOnlineMarketeer.TV is de persoonlijke blog van online specialist Patrick Petersen. Hij is Online Marketeer, operationeel consultant, trainer-spreker, schrijver-auteur, blogger-videojournalist (Marketingfacts, Dutchcowboys, Marketinginnovatie) en eigenaar van AtMost, AtMost.TV & Educator. Mail mij. Of Twitter.

Handige Twittertools voor in 2009

Door Patrick Petersen

2009twittercycle.gif

Microbloggen is geen trend meer. Twitter gaat als succesvolle en eenvoudig te bedienen micro-dagboek en crowdsourcer 2009 in. Als we in 2009 nog steeds internetters moeten overtuigen van Twitter dan dienen we wellicht te accepteren dat Twitter niet voor ‘the crowd’ geschikt is. Twitteren via de mobiel lijkt de simpele microblog toch naar de massa te gaan brengen. Goed gereedschap timmert daarbij aan de virtuele weg.

Een overzicht van zeven Twitter-tools die je in 2009 zeker eens moet proberen.

1 Mr. Tweet is een Twitter-assistent die je koppelt aan andere Twitteraars in je netwerk, volg Mr. Tweet en hij doet het netwerken voor je. Zie http://www.mrtweet.net/.

2 Op Twitter worden veel interessante links en presentaties geplaatst, twitturly.com helpt mee om gemakkelijk te bekijken over welke URL’s worden getweet.

3 Te druk maar toch wat Tweets achterlaten voor je followers? TweetLater is een applicatie waarmee je je Tweets kunt klaarzetten of (achteraf) monitoren: ‘for busy Tweeple’. Zie http://www.tweetlater.com/

4 Twittermail.com voorziet je van een gratis Twittermail waarmee je een mailalias tot je beschikking krijgt die gekoppelt is aan je Twitteraccount. Heel simpel: mail naar je Twittermail en het bericht wordt direct getweet.

5 Met twitabit.com kun je Tweets plaatsen op het moment dat Twitter overbelast en dus down is.

6 Eenvoudig bestanden delen zoals afbeeldingen, video’s, muziek, presentaties en overige bestanden vanuit een centraal punt kan met: http://www.tweetcube.com/

7 Grader is het gereedschap dat het bereik en de ‘authority’ van een Twitteraar berekent: ‘Twitter Grader measures the power of a profile’.  Zie twitter.grader.com. Zie ook twitterank.com/?u=onlinemarketeer voor een soortgelijke rankanalyse.
Net buiten de DC7 maar het vermelden waard is: http://www.be-a-magpie.com/. Een ‘Ad Network for Twitter’ waarbij Twitteraars betaald krijgen voor het posten van bepaalde reclame-uitingen. 

Stem of voeg toe aan Uitleg over het gebruik van deze icons : Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Maak een notitie op deze pagina met Fleck

Post to Twitter Tweet This Post

Laat een reactie achter op OnlineMarketeer.TV