Klik hier voor mijn Linked in profielOnlineMarketeer.TV is de persoonlijke blog van online specialist Patrick Petersen. Hij is Online Marketeer, operationeel consultant, trainer-spreker, schrijver-auteur, blogger-videojournalist (Marketingfacts, Dutchcowboys, Marketinginnovatie) en eigenaar van AtMost, AtMost.TV & Educator. Mail mij. Of Twitter.

Leuk die Adwords, maar nog leuker als je ze niet nodig hebt… ‘bureau online marketing’

Door Patrick Petersen

bureauonlinemarketing1.JPG

Er zijn branches die het zwaar hebben waar het gaat om het inkopen van Adwords, de bekende SEA (Search Engine Advertising). We spreken over de energie-branche, de financiële branche maar ook alles wat marketing-gerelateerd is. Cijfers tonen aan dat er vroeger nog voor 50% naar rechts werd gekeken in Google. Anno 2008 lijkt dit cijfer af te nemen. Sta je bij de eerste 3 tot 5 dan zijn je advertenties nog een blik waardig. Feit is dat je dan wel flink wat te besteden moet hebben. Plus het feit dat je kosten alleen maar toenemen. SEA blijft een goed wapen in de strijd om de eyeballs, traffic en uiteindelijk conversie. SEO blijft de top.

bureauusability.JPG

Stem of voeg toe aan Uitleg over het gebruik van deze icons : Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Maak een notitie op deze pagina met Fleck

Post to Twitter Tweet This Post

Laat een reactie achter op OnlineMarketeer.TV