Klik hier voor mijn Linked in profielOnlineMarketeer.TV is de persoonlijke blog van online specialist Patrick Petersen. Hij is Online Marketeer, operationeel consultant, trainer-spreker, schrijver-auteur, blogger-videojournalist (Marketingfacts, Dutchcowboys, Marketinginnovatie) en eigenaar van AtMost, AtMost.TV & Educator. Mail mij. Of Twitter.

Ritmisch husselen met IKEA-spullen

Door Patrick Petersen

ikeahussel.jpg 

Online experience is helemaal in. Geef je daar nog eens een goed gevoel bij en ervaart de internetter het als nuttig dan spreken we van een geslaagde online campagne. Na designyourownlife.nl legt IKEA nu de focus op IKEA-spullen in je huis. Voorzien van heus Husselnummer(een MP3-download) kun je in een simpele flash-toepassing je woonomgeving husselen.

Een kritische noot: na het husselen kun je je hussel printen en naar jezelf toemailen. Wellicht een idee om je ‘husselavontuur’ met anderen te delen in een online hussel-community om zo elkaar te inspireren. Je kunt je eigen samengesteld avontuur doormailen naar IKEA maar niets leukers dan het direct live delen van je husselervaring voorzien van eigen commentaar.

Stem of voeg toe aan Uitleg over het gebruik van deze icons : Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner Maak een notitie op deze pagina met Fleck

Post to Twitter Tweet This Post

Laat een reactie achter op OnlineMarketeer.TV